Последният мач за сезона ще бъде с ден по-рано

Последният двубой на Нефтохимик за сезона срещу Гигант (Съединение) ще се изиграе в петък, 29 май от 18:00 ч., а не както бе предварително заложено по програма ден по-късно. До това се стигна след взаимно съгласие от ръководствата на двата отбора. Двубоят ще се играе на ст. “Съединение” в град Съединение.