Нефтохимик със загуба в Съединение

Нефтохимик записа загуба в последния си мач за сезона в Югоизточната Трета лига.

Играчите на Димчо Ненов загубиха гостуването си в Съединение на местния Гигант с 0:3.

Дебют за мъжкия отбор записа роденият през 2010 г. халф Петър Кюмюрджиев, който се появи в игра през второто полувреме. Участие в мача взеха още три момчета от отбора до 18 г. – Мартин Николов, Георги Аладжов и Максим Киряков.

„Шейховете“ имаха възможност да поведат още в 14-ата минута, но удар на Христо Георгиев се отби в страничната греда.

Малко преди почивката играч на домакините получи топката в наказателното поле на Нефтохимик и с хубав удар я прати във вратата на Величков за 1:0

Ключов момент в срещата бе изгонването на централния защитник на „зелените“ Тодор Петров в последните секунди на първото полувреме.

През втората част гостите се опитаха да реагират, но Гигант се представи добре на контра атаки и успя да отбележи още два гола за крайното 3:0.

Двубоят бе без значение за Нефтохимик, който още преди срещата в Съединение си беше осигурил третото място в Югоизточната Трета лига.

Гигант (Съединение) – Нефтохимик – 3:0

Нефтохимик: В. Величков (В), K. Илчев, Т. Петров, М. Николов, Ст, Кръстев, П. Тачев, Гр. Солаков, Р. Исмаилов, В. Славов, Хр. Георгиев, М. Радев

Резерви: Хр. Николов, Н. Пюскюлю, Пл. Славилов, Г. Аладжов, П. Кюмюрджиев, Ант. Узунов, В. Ангелов, М. Киряков